محصولات حرفه ای سلامت و زیبایی مو (پرسونال)

13پرسش متداول درباره کراتینه و کراتینه کردن مو

 

به علت پرسش های زيادی که اخيرا درباره کراتينه برای ما ارسال شده ، مناسب دیدیم که برآيند اين سوالات به همراه پاسخ اونها رو براتون در اين مطلب بنويسیم

 1. 1.     کراتينه کردن برای چه کسانی مناسب است؟

به طور کلی دو نوع کراتينه وجود دارد . يک نوع کراتينه فقط موهای آسيب ديده ناشی از دکلره و ساير مواد شيميايی را احياء می کند. اين نوع کراتينه بسته به ميزان آسيب ديدگی مو معمولا بايد در چند نوبت انجام شود تا عمل احياء به خوبی انجام شود .اين نوع کراتينه مانند ويتامينه کردن می باشد و البته اثر آن از ويتامينه محسوس تر می باشد. نوع ديگری از کراتینه وجود دارد که علاوه بر احياء موهای سوخته و آسيب ديده ، خاصيت صاف کنندگی نيز دارد. به اين نوع کراتينه اصطلاحا کراتينه برزيلی گفته می شود و اگر شما تنها می خواهيد آسیب دیدگی موهای خود را رفع کنيد و خواهان موهای صاف و لخت نیستید کراتینه نوع اول یعنی کراتینه احیاء گزینه مناسب شما می باشد. اما اگر خواهان احياء مو به علاوه صاف و ابريشمی کردن آن می باشيد ، کراتين برزیلی انتخاب مناسب شما خواهد بود

 1. 2.     آيا برای صاف کردن مو ، فقط روش کراتينه برزیلی وجود دارد؟

خير ، مواد مختلفی برای صاف کردن مو وجود دارد . يک نمونه آن که اثر موقت و کوتاه مدتی دارد گلت (Glatt) می باشد که چندان گزينه مناسبی نيست چون موها را بايد به طور مرتب مرطوب نگه داريد تا خاصيت آن حفظ شود و با خشک شدن مو ها حالت موج قبلی به موها باز می گردد. روش دیگری که این روز ها اکثر آرايشگر های ایرانی از آن استفاده می کنند ، استفاده از مواد قليايی صاف کننده دائم است. مانند مواد( Soft and beautiful ) اين مواد موها را به صورت دائمی صاف می کنند اما تحت بعضی شرایط به مو ها آسیب می رسانند. روش ديگری که برای صاف کردن مو وجود دارد روش نسبتا جدیدی است و در ایران هنوز رایج نشده و تهيه مواد اون تا حدودی دشوار هستش ، استفاده از مواد صاف کننده ژاپنی است. اين مواد موها را به  همراه حرارت و فشار اتو ، به طور دائم صاف می کند. و پس از استفاده از آن تنها موهایی که جدید روی سرتان می روید (موی طبیعی خودتان) دارای موج خواهد بود و موهای صاف شده هرگز به حالت قبلی باز نخواهند گشت. اما اين روش برای موهای آسيب دیده مناسب نمی باشد چون از مواد شيميايی خاصی برای صاف کردن مو استفاده می شود که نبايد برای موهای آسيب ديده استفاده شود. اما کراتين برزيلی برای موهای آسيب ديده گزينه مناسبی است ، فقط بايد بدانيد که کراتين برزيلی خالص اثر صاف کنندگی موقت دارد و معمولا بين 3 تا 4 ماه دوام خواهد داشت. از روی تجربه به شما توصيه میکنم اگر در تبليغاتی دیدید که ادعا می شود اين روش دائمی است و يا اينکه تا 8 ماه دوام می آورد بدانيد که يا اين ادعا دروغ است و يا اينکه در مواد کراتينه آن مواد شيميايی ديگری نيز برای صاف کردن مو اضافه شده است که می تواند روی موهای آسيب دیده شما اثر بدی بگذارد. اما اگر موهای آسيب دیده ای داريد و می خواهيد موهايتان را به طور دائمی صاف کنيد پیشنهاد من به شما اینست که ابتدا آن را کراتينه کنيد تا آسيب مو برطرف شود ، و پس از رفع کامل آسیب مو ، با استفاده از مواد صاف کننده دائم موهايتان را صاف و لخت کنيد .

نام دیگر روش صاف کننده ژاپنی ، روش يونش حرارتی می باشد . این روش معمولا بین 3 تا 5 ساعت زمان می برد و يک پروسه نسبتا طولانی است که با استفاده از مواد مو ها قابليت تغيير شکل پیدا می کنند و سپس با اتو کردن مو ها تحت فشار و حرارت ، شکل مو ها به صورت دائمی تغییر پیدا می کند. .

 1. 3.     آيا کراتينه موهای آسيب دیده در اثر حرارت را نيز احيا می کند؟

اگر اين آسيب جزئی و در حد خشک و شکننده شدن مو باشد کراتينه می تواند آن را بهبود دهد اما سوختگی شدید در اثر حرارت معمولا با کراتين بهبود نمی يابد. کراتين بيشتر برای سوختگی مو در اثر مواد شيميايی مفيد می باشد

 1. 4.     آيا کراتينه برزيلی باعث ابتلا به سرطان می شود؟

کراتينه برزيلی حاوی ماده ای به نام فرمالدئید است. اين ماده بدن تمام موجودات زنده وجود دارد. اما اگر مقدار درصد آن زياد باشد می تواند سرطان زا باشد. اما توجه داشته باشيد که اين ماده نيز مانند ساير مواد سرطان زا در طول زمان طولانی و در اثر ده ها يا صد ها بار استفاده می تواند موجب سرطان بشود. بنابراين اولين کسی که بايد در این مورد احساس خطر کند ، آرايشگری است که عمل کراتينه را هر هفته بارها انجام می دهد. که البته واقعا برای آرايشگر اين خطر وجود دارد. اما با رعايت نکات ايمنی اين خطر برای آرايشگر نيز وجود نخواهد داشت.
توجه داشته باشيد که ما روزانه با مواد سرطان زای متعددی درگیر هستیم ، یک نمونه ساده آن دود سيگار ، مواد نگهدارنده مواد غذايی ، برخی از انواع عطر و غيره. اما اين بدين معنا نیست که به محض آنکه در معرض این مواد قرار گرفتیم خدای نکرده مبتلا به سرطان خواهیم شد. و صد البته شرط عقل ، احتياط و رعایت موارد ايمنی است. مهم اينست که در مورد موادی که با آن کار می کنيم آگاهی کافی داشته باشيم و موارد ايمنی لازم را رعايت کنيم

 1. 5.     آيا کراتينه برزيلی باعث ريزش مو می شود؟

به هيچ وجه چنين چيزی صحت ندارد. کراتين ماده اصلی تشکیل دهنده مو می باشد و بازگرداندن کراتين به موی آسيب دیده به هیچ وجه به مو آسيب نمی رساند. کراتين برزيلی مواد شيميايی خطرناکی ندارد که باعث ريزش مو گردد. تنها احتمالی که وجود دارد آنست که پوست سر شما به شدت به فرمالدئید موجود در محلول کراتين حساسيت داشته باشد. اين مطلب با يک تست ساده قبل از کراتينه کردن قابل تشخيص می باشد . البته حساسيت نيز اغلب موجب سوزش و التهاب می شود تا باعث ريزش موی سر.

البته فرض ما بر اینست که مواد کراتینی که استفاده می شود اصل باشد. در مورد مواد تقلبی بارها افراد مختلف با من تماس گرفته اند و اظهار کرده اند که موهایشان بعد از کراتینه می شکند و می ریزد. علت اصلی این مورد ، مواد تقلبی است بنابر این باید مواد را از جای مطمئنی خریداری کنید و از اصل بودن آن اطمینان داشته باشید. این مساله فقط منحصر به کراتین نیست ، متاسفانه در بازار ایران که نظارت صحیحی بر آن وجود ندارد ، مواد آرایشی بهداشتی تقلبی زیادی وجود دارد. افراد متقلب  قوطی و بسته بندی های مشابه مارک اصل به تولید کننده های چینی سفارش می دهند و مواد تقلبی را در آن ها پر کرده آن را در بازار پخش می کنند. بنابر این تهیه مواد آرایشی اصل از فروشنده مطمئن و معتبر بسیار مهم است

 1. 6.     آيا می توانم خودم در منزل موهای خود را کراتينه کنم؟

بله ، در صورتی که فردی با مهارت کافی در دسترس داريد می توانيد اينکار را خودتان نيز در منزل انجام دهيد در پروسه کراتينه نياز به آغشته کردن مو به کراتين تا حدود يک و نيم سانتیمتری ريشه مو می باشد و فرد مورد نظر بايد موهای شما را به خوبی به محلول کراتينه آغشته کند و بتوان آن را به قسمت های کوچک تقسيم کرده به طور همزمان اتو و شانه کند. مهمترين بخش کار ، اتو کردن مو می باشد چرا که در اصل ، پروسه کراتينه در اين زمان انجام می شود. برای کراتينه کردن در منزل به اين مواد و وسايل نياز داريد : محلول کراتين ، سرم احياء مو ، شامپوی خنثی برای موهای آسيب ديده ، اتوی مو 230 درجه ،دستکش پلاستیکی ، ماسک و عينک محافظ .
البته اگر کراتينه برزيلی مورد نياز نباشد و تنها می خواهيد کراتينه احياء انجام دهيد ، نوع محلول کراتين شما تغيير می يابد ، ديگر نيازی به استفاده از ماسک و عينک نيست و تکه های مو را بايد پس از جدا کردن داخل فويل قرار دهيد و آن را با فويل اتو کنيد

 1. 7.     آيا پس از انجام کراتينه برزيلی بايد از شامپو ها و کانديشنر های خاصی استفاده کنیم ؟

بله ، مهمترین نکته  در مورد شامپویی که بعد از کراتینه مو در شستشوی موهای خود باید در نظر داشته باشید آنست که از شامپوهای بدون نمک (کلريد سديم) و خنثی استفاده کنيد. چرا که سديم موجود در ترکيب کلريد سديم می تواند اثر کراتين را روی مو کم کند. يک نمونه ساده از شامپوهای بدون نمک شامپو بچه می باشد. اگر می خواهيد از شامپوهای با کيفيت تر استفاده کنيد ، من شامپو روزانه پرسونال را به شما پیشنهاد می کنم. که يک مارک حرفه ای و مطمئن است.

 1. 8.     اثر کراتينه برزيلی موقت است يا دائمی ؟

کراتينه برزيلی همانطور که قبلا گفته شد دو اثر مهم دارد ، اولا رفع سوختگی و آسيب مو در اثر مواد شيميايی دوما اثر صاف کنندگی . اثر اول آن دائمی است و مو های ترمیم شده دوباره به حالت آسيب دیده باز نمی گردند ،اما خاصيت صاف کنندگی آن موقتی است و معمولا تا 4 ماه دوام می آورد.

 1. 9.     من موهای خيلی مجعد و فرفری دارم ، آيا کراتينه آن را کاملا صاف می کند؟

واقعيت اينست که خير ، کاملا صاف نمی کند. اگر موهای شما آسيب ديدگی ندارد ، من به شما پيشنهاد می کنم به جای کراتينه برزيلی از صاف کننده دائم استفاده کنيد. که خاصيت صاف کنندگی آن ، بيشتر و دائمی است. البته اگر موهای شما خيلی فرفری باشد بايد ريشه های موی خود را هر 4 ماه يکبار صاف کنيد تا موها يکدست بماند. چرا که موهای جديدی که رشد می کنند طبيعتا صاف نخواهند بود و بايد صاف شوند.
اگر موهای شما آسيب ديده باشد بايد آن را به يک آرايشگر ماهر نشان دهيد تا تشخيص دهد آيا می توان با کراتينه برزيلی به علاوه صاف کننده دائم موهای شما را صاف کرد.

10. آيا می توانم همزمان با کراتينه مو های خود را رنگ کنم ؟

در صورتی که آسيب ديدگی موهای شما خيلی شديد نباشد و امکان رنگ کردن مو وجود داشته باشد ، می توانيد قبل از کراتينه در همان روزی که کراتينه می کنيد موهايتان را رنگ کنيد. فقط بايد يک نکته را در نظر داشته باشيد که کراتينه برزيلی پس از اتو شدن مو ، باعث می شود که موها کمی روشنتر شوند. بنابر اين برای داشتن رنگ دلخواهتان ، بايد موها را کمی تيره تر کنيد تا بعد از روشن تر شدن در اثر کراتينه ، به رنگ موی دلخواهتان برسيد.

 

11. آيا می توانم عمل کراتينه را چندين بار تکرار کنم ؟

بله ، و هر بار که عمل کراتينه را تکرار کنيد موهای سالم تر ، لخت تر و ابريشمی تری خواهيد داشت. کراتينه برزيلی  بر خلاف موادی مانند پودر دکلره ، هيچ ماده شيميايی مضری برای مو ندارد که با استفاده مکرر از آن به مو ها آسيبی برسد. در صورتی که هزينه آن برايتان مهم نباشد .اگر می خواهيد حالت صافی موهايتان را حفظ کنيد ، می توانيد هر سه تا چهار ماه يکبار موهايتان را کراتينه کنيد.

 

12. آيا می توانم مو های کراتينه شده خود را رنگ يا دکلره کنم ؟

بستگی به میزان آسيب ديدگی موهايتان دارد. اگر آسيب ديدگی خيلی شديد نباشد ، می توانيد از ده روز بعد از کراتينه کردن موهای خود را رنگ کنيد. اما اگر آسيب ديدگی زياد باشد نبايد اينکار انجام شود. مخصوصا دکلره کردن که باعث شکننده شدن مو می گردد.

 

 

13. آيا می توانم با موی کراتينه شده به استخر يا دريا بروم و شنا کنم ؟

رفتن به استخر با موی کراتينه شده مشکل زيادی ايجاد نخواهد کرد. مخصوصا اگر کمتر از يک ساعت و نيم در آب باشید. اما شنا کردن در دريا به علت وجود نمک در آب می تواند اثر نامطلوب بيشتری روی کراتينه داشته باشد .اما اگر می خواهيد از کراتين موهايتان بيشتر محافظت کنيد ، سرم های مخصوصی برای قبل از رفتن در آب وجود دارد که از موها محافظت می کند.

 

 جهت مشاهده راهنمای استفاده از کراتین پرسونال اینجا را کلیک کنید

جهت سفارش محصولات به صورت تلفنی با شماره 09301912616

تماس حاصل نمایید 

مشاوره تلفنی : 09370518800

117نظرات کاربران “دانستنیهای کراتین پرسونال

 1. لیلا

  با سلام
  موهای من فر کم حجمه و ضعیف هم هست آیا پس کراتینه کردن کم حجم تر دیده میشه؟سایت شما خرید اینترنتی نداره؟

  • مشاور

   سلام
   موها طبیعتا وقتی صاف و نرم باشند کم حجم تر دیده میشوند.
   برای خرید با شماره 09301912616 تماس بگیرید

 2. شیوا

  سلام میخاستم بدونم میشه مواد کراتین صافی و احیا رو با هم یکدفعه استفاده کرد که هم صاف بشه و هم احیا؟

 3. PariNAZ

  سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعاتتون
  من موهام تا حد کمی فر هستش و در کنارش جدیدا خیلی موهام ریزش داره،خشک شده و موخوره هم گرفته.میخوام هم مشکلاتشو حل کنم هم صافش کنم.کمکم میکنید؟چیکار کنم؟

 4. PariNAZ

  سلام خسته نباشید
  چرا بیشتر آرایشگاها میگن کراتین نکنید و موهاتون میسوزه ومی ریزه؟؟
  واقعا همینطوره؟
  سر دوراهی گیر کردم.
  ممنون میشم کمک کنید

  • مشاور

   سلام
   داخل کراتین های صافی موحود در بازار ماده فرمالدیید وجود داره که باعث صافی میشه همین ماده برای موهای آسیب دیده باعث ریزش میشه
   کراتین پرسونال فاقد این ماده میباشد و فقط برای درمان موی آسیب دیده استفاده میشه

 5. slm khaste nabashid.mikhastam bedunam vaqan mahsulatetun natije dare?man muhamo chandafe poshte sare ham rang kardam va yek bar ham se sefr gozashtam bade 1mah muham mese muhaye balal shod va shoro be rizesh kard muhamo kutah kardam vali bazam veze.dg khaste shodam nemidunam chi kar konam ham muham kam shode kafe saram malume ham rizeshesh ziyade.torokhoda komakam konid

  • مشاور

   سلام
   شما باید کراتین درمانی کنید تا مشکلتون رفع بشه.جنس رنگی که استفاده میکنید معلومه خوب نیست . همچنین باید به موتون رسیدگی کنید باید از ماسک تقویتی پرسونال داخل حمام استفاده کنید
   و از محلول 3گانه پرسونال خارج حمام تا موتون از این حالت دربیاد

 6. یلدا

  سلام. من شنیدم که شما کراتینه هم انجام میدید میخواستم در موردش بیشتر بدونم ، مکان سالن و هزینه ؟

 7. مائده

  ba salam
  khaste nabashid
  man muham bolande va fere khili ham fere 1 arayeshga raftam baraye keratine mu va keratine ham kardam ama badaz shostoshu hich taghiri ru muham dide nashod.aslan hamun wavi k bud mund va aslan saf nashod.vali badaz 2euz muham roshn shode bud.
  mikhastam bdunam eshkale kar kojas va in k keratine chera ru muham baz nashod va aslan saf nakard?

  • مشاور

   سلام
   کراتین بعضی از برندها مو را روشن میکنه و این کراتینی که شما از یک برند دیگه استفاده کردید احتمالا صافی کمی هم داشته

 8. mary

  Salam. Man moham ro taze rang kardam. Shokolatie talkh. Ama bad az shostesho rangesh kamtar shode. Mikham moham ro keratin konam. Mikhastam bedonam chand roz bad az rang mishe anjam bedam va inke bazam rangesh kamtar mishe?

 9. جوانه

  سلام. خسته نباشين. من تار موهام كلفته و فر و جنسش خشك و تا زير شونه ست. ٢ بار رنگ كردم. ميخام موهام ابريشمى و براق شه. ميخاستم بدونم كراتينه پرسونال واقعا بدون فرمالدهيده؟ چون فرمالدهيد خيلى خطرناكه!

 10. باران

  با سلام
  من موهامو تقریبا دو ماه پیش کراتینه کردم و بعد برای خرید ماسک مو به نمایندگی شما مراجعه کردم.من علاوه بر خرید ماسک موی بدون ابکشی کراتینه دار پرسونال چون عادت به استفاده به ماسک موی داخل حمام هم دارم ماسک موی جوانه گندم هم خریدم.الان سوالم اینه که این ماسک موی جوانه گندم پرسونال برای موهام ضرر نداره که و کراتینه موهامو از بین نمیبره.
  با تشکر

 11. parisa

  سلام خسته نباشید من در حال حاضر افغانستان هستم از مشهد می خوام که واسم کراتینه بفرستن چه مارکی خوبه؟ من موهام1متر و 10سانته حالت داره پر پشت و تا حالا هم رنگ نکردم و موهام کمی هم وزه. چقدر مواد لازم داره؟ و حدودا قیمت خرید مواد به اون اندازه ای که گفتم چقدر میشه؟ ممنون میشم اگه جواب بدید و راهنماییم کنید

  • مشاور

   سلام
   شما بین 200 تا 250 میل کراتین احتیاج دارید
   کراتین پرسونال را میتونید از نماینده مشهد خریداری کنید

 12. رزا

  سلامم لطفا چند مارک موجود در بازار که خوبه و خاصیت صاف کنندگی خوبی داره معرفی کنید چون اینجا آرایشگر ها مواد ارزون میخرن گرون حساب میکنن خودم میخام مواد رو تهیه کنم فقط هم مواد خودتونو تبلیغ نکنید لطفا

  • مشاور

   به نظر شما ما سایت راه اندازی کردیم و داریم اطلاع رسانی و راهنمایی میکنیم بعد تبلیغ جنس خودمونو نکنیم و برندهای دیگه رو تبلیغ کنیم!!!

 13. elmira

  سلام سلام من موهای حالتدار و ضعیفی دارم و قبلا از حنا و کمی رنگ استفاده کرده البته دو سال پیش،میخوام کراتین دایمی برای صافی و تقویت داشته باشم خواستم بدونم با این شرایط ایرادی داره یانه؟و اینکه قیمت مواپ صاف کنندهٔ دائمی چنده؟فقط دائمی باشه….ممنون میشم راهنماییم کنین

  • مشاور

   سلام
   کراتین های صافی معمولا 6 ماهه هستن چیزی به عنوان دائمی وجود نداره . کراتین های صافی چون مواد قوی دارن اگه موهای ضعیفی دارید بهتره استفاده نکنید

 14. الهام نظم آرا

  سلام من كراتينه ي نوع اول كه فقط احياي موهاي آسيب ديده است رو ميخوام. آيا تو خونه ميتونم انجام بدم؟
  بازم بايد يك سانت به ريشه باشه وبعدش اتو كشي بشه؟
  نوع ماده اش با كراتينه ي برزيلي فرق داره يا همونه و فقط نوع استفاده فرق داره؟

  • مشاور

   سلام
   مواد کراتین برزیلی با احیاء پرسونال متفاوت است.
   بله باید بافاصله از ریشه باشد .
   تو خونه نمیتونید انجام دهید چون اطو کشی دقیقی احتیاج داره و اطوهای شخصی مناسب کراتین نیست

 15. Melina

  سلام من مو هاي خواهرم رو كراتين احيا كردم فقط متاسفانه بعد از زدن مواد به مو فراموش كردم مكث كنم ي مقدار كمي از مو هارو سشوار كشيدم ولي ب محض اينك يادم اومد همون قسمتو دوباره ب مواد اغشته كردم
  ولي خيلي نگرانم ممكنه مشكلي پيش بياد براي اون يه قسمت؟؟

 16. شاهین

  سلام خسته نباشید
  می خواستم بدونم مصرف ماینوکسید با کراتینه کردن تناقضی داره یا نه؟
  و این که من به اگه بخوام به مصرف 12 ساعت یک بار ماینوکسیدیل ادامه بدم،بعد از کراتینه کرن مشکلی برام پیش نمیاد؟

 17. nima

  باعرض سلام من موهاى خيلى خشک و وزى دارم از انواعو اقسام شامپو و دارو استفاده کردم و جوابى نداده چطور ميتونم موهاى لخت دائمى داشته باشم ممنون ميشم از راهنمايتون با تشکر.

  • مشاور

   سلام
   اگرموهاتون آسیب دیده نیسا میتونید با کراتین صافی بگیرید ولی باید بدونید دائمی نیست و حداکثر 6ماه باقی میمونه

 18. سلام من موهامو امروز کراتینه کردم برای سالم و احیا شدنش خودم خونه حمام رفتم عالی بود بعد چند وقت دیگه میتونم باز کراتین احیا کنم

 19. نازی

  سلام وعرض خسته نباشید
  یک ماه پیش موهامو فر کردم که موهام فر نشد و فقط موهام موجدار شده الان میتونم با کراتینه صافشون کنم؟
  چند وقت بعد از فر کردن میتونم موهامو کراتینه یا صاف کردن دائمی کنم؟
  ممنون

  • مشاور

   سلام
   کراتینه های صافی مواد شیمیایی قوی دارند و مویی که از مواد فر استفاده کرده باشه با کراتین صافی آسیب زیاد میبینه و ریزش پیدا میکنه
   حداقل 7-8 ماه باید بگإره و تو این مدت میتونید کراتین درمانی استفاده کنید

 20. پریسا

  سلام خسته نباشید.موهای من با توجه به اینکه تار موی نسبتا ضخیم و محمکمی داره به خاطر استفاده از اتوی مو موخوره شدید داره طوری که پس از کوتاه کردن موهام بعد مدت کوتاه دوباره موخوره میگیره.میخواستم برای صافی موهام و ازبین بردن موخوره کراتین برزیلی استفاده کنم .به نظر شما موخوره موهامو ازبین میبره؟

  • مشاور

   سلام
   بله از بین میره ولی شما برای جلوگیری از موحوره میتونید از مایع سرم کریستال شاین پرسونال که ضد موخوره هست استفاده کنید در ضمن این محلول به هیچ عنوان مو رو چرب نمیکنه

 21. شیما

  سلام. وقت شما بخیر. من اهواز هستم و تازه کارم رو شروع کردم. تازه سالن زدم. موهای خودم خیلی فر و وز هست. آسیب زیادی ندارن چونکه فقط یه بار رنگ کردم و زیاد سشوار نمیکشم. خواهش میکنم منو راهنمایی کنید. من میخوام موهام صاف دایم بشن نرم هم بشن. کمکم کنید بگید چه مارکی تهیه کنم که عالی و بهترین باشه؟ خودم میخوام برای خودم انجام بدم که هم تجربه بشه هم موهای خودم همونجوری که میخوام صاف دایم و نرم بشن. خواهش میکنم راهنماییم کنید. خیلی به کمکمتون احتیاج دارم

  • مشاور

   سلام
   شرکت پرسونال کراتین احیا و درمانی دارد که به شما صافی زیادی نمیده فقط احیا کننده موهای آسیب دیده میباشد
   از برندهای دیگرهم من نمیتونم کمکی بکنم

 22. کسری

  سلام من موهای خشک و فری دارم ميخواستم بدونم کراتینه برای موی آقایان ریزش میاره
  کراتینه برای موهای خشک و فر مناسبه؟؟

  • مشاور

   سلام کراتینه باعث ریزش مو نمیشه درصورتیکه موها آسیب دیده نباشه و سالم باشد.
   برای موهای خشک و فر هم مناسبه

 23. omid

  سلام.من موهام موج داره و بعضی جاهاش شکسته و میخوام که نرم بشه و راحت حالت بگیره باید چیکار کنم؟
  و
  این کراتینه پرسونال و صلفی از این فرمالدئید ندداره آخه سرطان زاست.

  • مشاور

   شما میتونید کراتین کنید .در پک کراتین پرسونال یک آمپول موجود است برای صافی اگر حساس هستید میتونید اون را استفاده نکنید
   درغیر ایتصورت کراتین فقط احیا کننده میشود

 24. بهاره

  با سلام
  من یه مدت مداوم هر روز استخر رفتم موهام خیلی اسیب دید و خشکی بد و وزی شدید گرفت یه مدت ماسک موی جوانه پرسونال استفاده کردن ولی بی فایذه بود…..بعدش هم طی باراری و زایمان …ریزش شدید گرفتم و حجم موهام خیلی کم شد……….
  حالا الان ریزشم کم شده ولی جنس موهام افتضاحه….خشکی و حالت مردگی و وزی موهام زیاده …….با توجه به این شرایط بنظرتون
  کراتینه کردن مو برای من مناسبه؟ کدوم نوع کراتین رو بهم پیشتهاد میدین؟
  من ساکن کرج هستم ارایشگاهی رو میشناسیید که به من معرفی کنید؟
  ممنون میشم پسخ من رو بدید

 25. سمیه

  سلام.چندسال قبل موهامو کرانتین صافی کردم,خیلی عالی بود,بعدازچندین ماه برای تجدید رفتم,ولی تمام موهام سوخت وریزش شدید پیدا کرد.با اینکه موهامو بارها کوتاه کردم ولی کلا جنس موهام عوض شده وبه شدت اسیب دیده.الان میخوام موهای فرو وزدارمن دوباره صاف وابریشمی بشه,چه روشی برای موهام خوبه؟کراتین برزیلی خوبه؟

  • مشاور

   کراتین برزیلی به هیچ عنوان نباید استفاده کنید چون باعث ریزش موهای آسیب دیده میشه. کراتین برزیلی برای موهای سالم استفاده میشه
   شما باید کراتین درمانی پرسونال استفاده کنید و سپس با ماسک کراتین مراقبت بعدش رو ادامه بدید

سئوال خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش + = هفت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>